Renginiai
Susisiekite
Raseinių krašto istorijos muziejaus
Turizmo informacijos centras


Muziejaus g. 5 LT-60122
Raseiniai

Tel. nr. +370 618 34611
Faks. nr. (8 428) 51 362
El. p. turizmas@raseiniai.lt

Darbo laikas:
Bendraukime:

My status

facebook

Pramogauk Raseiniuose

Protmūšis darniojo turizmo metams paminėti

2017-02-17

2017 metai – Tarptautiniai darniojo turizmo skatinimo metai. Efektyvus gamtos išteklių naudojimas; materialaus ir nematerialaus kultūros paveldo saugojimas; turistų ir vietinių gyventojų saugumo garantijos. Tai tik keletas šių metų pasaulio turizmo bendruomenės išsikeltų tikslų.

 

Raseinių krašto istorijos muziejaus Turizmo informacijos centras prisidėdamas prie šių metų iškeltų tikslų ir norėdamas atkreipti dėmesį į minėtas problemas vasario 15 d.  organizavo šventinį protmūšį. Keturiuose turuose buvo klausiama ne tik apie lankomas vietas Raseinių r., bet ir Lietuvoje. Nepamiršta ir Valstybės atkūrimo diena – pusė protmūšio klausimų skirta tarpukario Lietuvos istorijai ir muzikai. 


Protmūšio dalyviams muziejininkė Loreta Kordušienė pristatė mobilią programėlę „Raseiniai Tour“, kurios dėka raseiniškiai ir miesto svečiai gali keliauti po miestą ir trejomis kalbomis išgirsti istorijas apie lankytinas miesto vietas ir objektus. 


Šventiniame protmūšyje dalyvavo šešios komandos. Džiaugiamės, kad dalyviai pažįsta savo kraštą, nesunkiai įvardija lankytinus objektus Raseinių r. ir žino jų istoriją. Po keturių turų paaiškėjo, kad pirmąją vietą iškovojo „Šaltinio“ komanda (kapitonė Akvilė Daujotaitė), antrąją – „Laisvieji lūšiukai“ (kapitonas Šarūnas Blinstrubas), trečiąją – „Magdės“ (kapitonė Lina Stulgienė).


Nugalėtojai buvo apdovanoti Raseinių krašto istorijos muziejaus įsteigtais prizais. 
 
RKIM Turizmo informacijos centro padalinio vadovas
Arnas Zmitra