Renginiai
Susisiekite
Raseinių krašto istorijos muziejaus
Turizmo informacijos centras


Muziejaus g. 5 LT-60122
Raseiniai

Tel. nr. +370 618 34611
Faks. nr. (8 428) 51 362
El. p. turizmas@raseiniai.lt

Darbo laikas:
Bendraukime:

My status

facebook

Pramogauk Raseiniuose

Protmūšis „Ar tikrai pažįstate Raseinių kraštą?“ ir susitikimas su alpinistu Vladu Vitkausku

2014-10-02

Turizmo informacijos centro organizuotas protmūšis „Ar tikrai pažįstate Raseinių kraštą?“ kvietė pasitikrinti žinias apie mūsų krašto istoriją, architektūrą, gamtos paminklus, garsius kraštiečius, muzikos atlikėjus.
 

Penktadienio popietę Raseinių krašto istorijos muziejuje rinkosi moksleiviai, mokytojai – visi, norintys geriau pažinti Raseinių kraštą. Dalyvavo septynios komandos po 4 žmones: dvi mokinių komandos iš Raseinių Šaltinio progimnazijos, dvi iš Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos, viena mokinių ir viena mokytojų komanda iš Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos ir viena „Atostogaujančių raseiniškių“ komanda.
Renginiu, skirtu Pasaulinei turizmo dienai, siekiama, kad raseiniškiai ne tik linksmai, bet ir naudingai praleistų laiką, pasitikrintų bei praturtintų savo žinias apie Raseinių kraštą. Dalyviai buvo smagiai nusiteikę, auditorijoje netrūko gerų emocijų. Griežtai vertinimo komisijai paskelbus rezultatus, paaiškėjo, kad Raseinių kraštą geriausiai pažįsta komanda „Magdės“ (Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos mokytojai), kuri ir iškovojo I-ąją vietą. Antrieji liko „Atostogaujantys raseiniškiai“,  tretieji – mokinių komanda linksmu pavadinimu „Tarakonai“ (Raseinių Šaltinio progimnazija).
Po įtemptos protų kovos dalyvių laukė susitikimas su Raseinių garbės piliečiu Vladu Vitkausku. Garsus alpinistas, keliautojas savo paskaitoje „Nuo Raseinių iki Everesto“ dalinosi įspūdžiais, kelionių patirtimi, skatino kiekvieną siekti savų viršūnių.

 

Daugiau nuotraukų rasite mūsų ,,Facebook" profilyje:

https://www.facebook.com/pages/Raseini%C5%B3-turizmo-informacijos-centras/257252837768556?ref=hl