Renginiai
Susisiekite
Raseinių krašto istorijos muziejaus
Turizmo informacijos centras


Muziejaus g. 5 LT-60122
Raseiniai

Tel. nr. +370 618 34611
Faks. nr. (8 428) 51 362
El. p. turizmas@raseiniai.lt

Darbo laikas:
Bendraukime:

My status

facebook

Pramogauk Raseiniuose

„Mobili kelionė po Raseinius – su lūšimi“

2016-09-21

Pasaulinės turizmo dienos proga Raseinių krašto istorijos muziejus ir Turizmo informacijos centras miesto gyventojams ir svečiams pristatė inovatyvų, Lietuvos kultūros tarybos paremtą projektą „Mobili kelionė po Raseinius – su lūšimi“.

Raseinių miestas – senoji Žemaitijos sostinė – Antrojo pasaulinio karo metais beveik visiškai sugriautas. Todėl išlikusius viešosios paskirties architektūros paminklus ir su jais susijusius muziejuje saugomus eksponatus labai branginame, jais didžiuojamės ir norime apie juos papasakoti kuo platesniam visuomenės ratui. Kartu norisi pasidžiaugti naujais, šiuolaikinio miesto įvaizdį formuojančiais objektais. Modernių technologijų pagalba vertingiausios Raseinių miesto lankytinos vietos taps labiau pažinios, žadins didesnį smalsumą raseiniškiams ir svečiams.

 Mobilią programėlę internetinėje parduotuvėje pavadintą „Turas po Raseinius“ sukūrė mobilusgidas.lt (UAB DAGLUS) komanda – įmonė, kurianti inovatyvius ir šiuolaikiškus sprendimus muziejams ir turizmo sektoriui. Programėlės padedami raseiniškiai, o svarbiausia, miesto svečiai, turistai be gido savarankiškai galės lankyti turistinius objektus ir sužinoti jų istoriją lietuvių-anglų-rusų kalbomis.

„Google play“ parduotuvėje galite parsisiųsti programėlę „Raseiniai Tour“, jeigu pamiršite kaip tai padaryti – turizmo informacijos stende Žemaičio aikštėje ir prie Raseinių krašto istorijos muziejaus Turizmo informacijos centro yra nuoroda, NFC ir QR kodų skaitytuvai jūsų telefone nukreips reikiamu adresu parsisiųsti mobilią aplikaciją.

 

Atraskime Raseinių kraštą iš naujo!