Renginiai
Susisiekite
Raseinių krašto istorijos muziejaus
Turizmo informacijos centras


Muziejaus g. 5 LT-60122
Raseiniai

Tel. nr. +370 618 34611
Faks. nr. (8 428) 51 362
El. p. turizmas@raseiniai.lt

Darbo laikas:
Bendraukime:

My status

facebook

Pramogauk Raseiniuose

„Baltic 360°“ kviečia į virtualų pasivaikščiojimą po Raseinius ir Šiluvą

2015-02-04

Raseinių krašto istorijos muziejaus Turizmo informacijos centras ir projektas „Baltic 360°“ kviečia virtualiai pasivaikščioti po miestą bei pamatyti lankytinus objektus: Nepriklausomybės paminklą „Žemaitis“, Raseinių krašto istorijos muziejų, Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčią ir Dominikonų vienuolyno ansamblį, Senąjį paštą su Juozo Zikaro kurtais bareljefais, Raseinių miesto Maironio parką. Virtualiai galite nuvykti ir į Šiluvą, pasigrožėti Švč. Mergelės Marijos gimimo bazilika, šalia esančia aikšte bei paminklu popiežiui Jonui Pauliui II, aplankyti Švč. Mergelės Marijos apsireiškimo koplyčią, užsukti į Šiluvos piligrimų informacinio centro muziejų.


„Projektas „Baltic 360°“ – tai Lietuvoje sukurta skaitmeninė, vaizdinė informacijos pateikimo sistema, kurios pagalba galima leistis į virtualią kelionę po įvairius miestus, aplankyti istorines – kultūrines bei kitas svarbias šalies vietas ir objektus. Projekto tikslas – elektroninėje erdvėje reprezentuoti pasauliui Lietuvą kaip unikalią ir novatorišką šalį. Šiuo metu, į skaitmeninę formą perkeliami Lietuvos miestų viešieji ir privatūs objektai, o visuomenei užtikrinama prieiga prie jų elektroninėje erdvėje.“

 

www.baltic360.lt


Projektas įsibėgėja, įtraukdamas vis didesnį Lietuvos savivaldybių skaičių, ketinančių sukurti daugiau virtualių lankytinų objektų. Raseinių miesto savivaldybė ir Raseinių krašto istorijos muziejaus Turizmo informacijos centro kolektyvas kviečia dalyvauti projekte „Baltic 360°“, sukuriant ir talpinant savo įmonių, maitinimo, apgyvendinimo ir kitų paslaugų teikimo įstaigų panoramines nuotraukas.